Select Page

Kontakt

 

EkoVent-Info d.o.o
Vlade Prekrate 45, Zagreb
Šmarska cesta 7c, Koper
tel: 01/6552 777
fax: 01/6554 154
mail: info@ekoventinfo.eu

Vlasnik firme:
Mirko Vorkapić, dipl.ing.stroj.
e-mail: mirko@ekoventinfo.eu

Direktor:
Vladimir Vorkapić, dipl.ing.stroj.
e-mail: vladimir@ekoventinfo.eu

Voditelj elektro odijela i zaštite na radu:
Marijan Cesarec, dipl.ing.el.teh.
e-mail: marijan@ekoventinfo.eu

Voditelj zaštite na radu, zaštite od požara i okoliša:
Darko Džinić, dipl.ing.sig.
e-mail: darko@ekoventinfo.eu

Voditeljica osiguranja kvalitete te pripravnik u zaštiti okoliša te kemijskih ispitivanja radne okoline:
Marija Bradić, mag.ing.kem.ing.
e-mail: marija@ekoventinfo.eu

Voditelj umjernog laboratorija:
Vladimir Vorkapić, dipl.ing.stroj.
e-mail: vladimir@ekoventinfo.eu

Mjeritelji umjernog laboratorija:

Filip Petrišić, ing.sig.
e-mail: filip@ekoventinfo.eu

Mjeritelji ispitnog laboratorija:

Sonja Petravić-Bagarić, dipl.ing.geo.
e-mail: sonja@ekoventinfo.eu

Goran Filipović, el.teh. (vanjski suradnik)
e-mail: gorancanada6@gmail.com

Voditelj mikrobiologije te poslovanja firme
Iva Babić
e-mail: info@ekoventinfo.eu

 

 

 

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
Prekratova 45

loading map - please wait...

Prekratova 45 45.772109, 15.953902