Select Page

Kontakt

 

EkoVent-Info d.o.o
Vlade Prekrate 45, Zagreb
tel: 01/6552 777
fax: 016554 154
mail: info@ekoventinfo.hr

Vlasnik firme:
Mirko Vorkapić, dipl.ing.stroj.
e-mail: mirko@ekoventinfo.hr

Direktor:
Vladimir Vorkapić, dipl.ing.stroj.
e-mail: vladimir@ekoventinfo.hr

Voditelj elektro odijela i zaštite na radu:
Marijan Cesarec, dipl.ing.el.teh.
e-mail: marijan@ekoventinfo.hr

Voditelj zaštite na radu, zaštite od požara i okoliša:
Darko Džinić, dipl.ing.sig.
e-mail: darko@ekoventinfo.hr

Voditeljica osiguranja kvalitete te pripravnik u zaštiti okoliša te kemijskih ispitivanja radne okoline:
Marija Bradić, mag.ing.kem.ing.
e-mail: marija@ekoventinfo.hr

Voditelj umjernog laboratorija:
Vladimir Vorkapić, dipl.ing.stroj.
e-mail: vladimir@ekoventinfo.hr

Mjeritelji umjernog laboratorija:

Nikola Šmitlehner, ing.el.teh.
e-mail: nikola@ekoventinfo.hr

Aleksandar Relić, dipl.ing.stroj.
e-mail: aleksandar@ekoventinfo.hr

Mjeritelji ispitnog laboratorija:

Aleksandar Relić, dipl.ing.stroj.
e-mail: aleksandar@ekoventinfo.hr

Goran Filipović, el.teh. (vanjski suradnik)
e-mail: gorancanada6@gmail.com

Voditelj financija i tajnica firme:
Marina Škrinjar
e-mail: info@ekoventinfo.hr

 

 

 

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-LogoWikitude-Logo
Prekratova 45

loading map - please wait...

Prekratova 45 45.772109, 15.953902